אודות עורך דין גילי קרמר

בוגר תואר ראשון במשפטים, עורך הדין גילי קרמר עשה את התמחותו בדיני התעבורה באחד המשרדים הטובים והמוערכים בארץ, תחת הדרכתם של קציני משטרה בדימוס ותובעים לשעבר במשטרת ישראל אשר היו השותפים הבכירים במשרד.

עורך הדין קרמר נחשף לזירות של תאונות דרכים קשות, עבירות המתה, נהיגה בזמן פסילה, נהיגה בשכרות, תאונות דרכים ועבירות קשות אחרות.
במהלך השנים הגעתי למסקנה כי על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר יש לגבש אסטרטגיה משפטית ייחודית לכל תיק ולכל לקוח, שכן לכל תיק “נקודות חולשה” שונות: חוסר בראיות, ראיות שאינן קבילות בבית המשפט, עדים אשר לא דוברים אמת, דוחות משטרתיים שלא מולאו לפי הנוהל, שוטרים אשר לא פעלו לפי הנהלים, הגנות בחוק, טעויות בזיהוי ועוד עוד.

עורך הדין גילי קרמר שירת במסגרת שירותו הצבאי בתפקיד מודיעיני באגף החקירות והמודיעין במשטרת ישראל, שם שירת ייחד עם רכזי מודיעין משטרתיים, שוטרי סיור, בלשים, חוקרים ואף בצח”מ (צוות חקירה מיוחד) עם בוחני תאונות דרכים במרחב שרון.

במסגרת שירותו, רכש עו”ד קרמר ניסיון יקר מפז בהבנה של העבודה המשטרתית בשטח “ומאחורי הקלעים” וכעת ידע זה משמש לו כבסיס לכל הפעילות המשפטית וההתנהלות אל מול הגופים השונים במשטרת ישראל ובתי המשפט. עורך הדין קרמר יודע “מה באמת הולך בשטח” ולפיכך יודע לחפש ולאתר את נקודות החולשה המשפטיות אשר קיימות בכל תיק ותיק.

עורך דין גילי קרמר דובר עברית, אנגלית, ספרדית ופורטוגזית.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

בברכה, 

גילי קרמר, עו”ד.

גילי קרמר - עו"ד תעבורה פתח תקווה
Skip to content